Biciklistički klub Mostar vas poziva da budete dio najzabavnijeg i najizazovnijeg vikenda na Gorancima ovog ljeta. Ako volite prirodu, sport i avanturu, a uz to želite da upoznate nove ljude sličnih interesa, sve što treba da uradite je da nam se prid

NAJAVA: Aktivan vikend u cilju promocije Hercegovine

Biciklistički klub Mostar u suradnji sa udrugom „HerzegovinaBike“ i JP "Vjetrenica" organizatori su dva događaja koja će se održati na vikend 16. i 17.6.208. godine

(opširnije)

BK Mostar odličan na Grand Prix Banja Luka i Kozara

Protekli vikend bio je rezerviran za natjecateljski dio BK Mostar, tako su naši vozači sudjelovali na dvije utrke: Grand Prix Banja Luka UCI XCO C2 i Grand Prix Kozara koja se ujedno bodovala za Državno prvenstvo

(opširnije)

Postanite član BK Mostar!

Biciklistički klub Mostar vrši upis novih članova za 2018. sezonu.

Ocjena: 0.00

Protekli vikend bio je rezerviran za XCZLD, a domaćin utrke je bio BK Kairos koji je i ove godine uspješno organizirao “Lov na Kairosa”. I ovo kolo XC zimske lige Dalmacije bilo je izrazito posjećeno, tako da je na utrci učestovalo preko 150 natjecatelja. Sama staza iako ne predugačka, pokazala se izrazito teškom zbog teških uspona i terena koji nije opraštao greške.

Naši članovi Ivan Širić (Elite), Toni Zorić (Master A) i Ivan Širić (Master A) su učestovali u “Lovu na Kairosa”, a kao najbolji lovac na Kairosa pokazao se upravo član našeg kluba, Ivan Širić. Ivan je stazu prešao u vremenu od 1:11:51h čime je osvojio zlato u kategoriji 16-20 godina, al ii proglašen pobjednikom utrke sa najbržim vremenom. Najbrže vrijeme na stazi donijelo mu je u ruke poklon od Vinišća, reljef Kairosa djelo akademskog slikara KB.

Toni Zorić je zauzeo 7.mjesto u kategoriji 30-40, dok je Ivan Širić morao odustati zbog bolesti.

Nakon utrke uslijedilo je zajedničko druženje uz proglašenje pobjednika, a domaćinima sve pohvale za doista vrhunsku organizaciju.

Sve u svemu, još jedan uspješan vikend natjecatelja BK Mostar i odlična priprema za nadolazeću 2018. sezonu.

Kompletne rezultate sa utrke možete pogledati OVDJE.